تماس بگیرید 09123498298
خانه / تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تابلو سازی کامپوزیت

تابلو تبلیغاتی – یکی از انواع تابلو تبلیغاتی تابلو سازی کامپوزیت می باشد که امروزه جایگاه خاصی به خاطر تنوع رنگ ، سبک بودن ، مقاوم در برابر شرایط جوای و شکل پذیری خوب باعث شده است که بسیاری از تابلو سازان داخلی از این نوع مصالح به عنوان پیکره اصلی تابلو استفاده نمایند. کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است. این ماده بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیاز های سازندگان را برآورده کرده است و به همین خاطر به صورت یکی از مصالح خاص و شیک مطرح می شود.


بیشتر مطالعات کنید : تابلوسازی چلنیوم


تابلو تبلیغاتی ساخت تابلو تبلیغاتی مغازه تابلو تبلیغاتی جدید تابلوهای تبلیغاتی شهری

  تابلو پلکسی گلاس

یکی یکی دیگراز انواع تابلو تبلیغاتی تابلو پلکسی گلاس می باشد، پلکسی گلاس را باید جدّ چلنیوم دانست در اصل تنها تفاوت میان حروف برجسته چلنیوم و تابلو پلکسی گلاس ، جنس لبه آن است چلنیوم نام لبه اش را به ارث برده. لبه ای از جنس آلیاژی خاصی از فلز آلومینیوم بوده ظاهر براق و خاصیت انعطاف پذیر دارد. در صورتی که تابلو پلکسی گلاس جنس لبه از همان جنس پلاستیک ( پلکسی گلاس ) است که در رویه کارش استفاده می شود. این یعنی چلنیوم تنها از روبرو و از سطح کار یعنی جایی که از جنس پلکسی است نورافکنی می کند در صورتی که تابلو پلکسی گلاس هم از سطح و هم از زوار به این مهم می پردازد. که این امر امکان پراکندگی نور را  علاوه بر رویه کار در  لبه یا کناره های حروف نیز میسر می گرداند که به لحاظ تفاوت در نحوه تابش و پراکندگی نور جلوه ای خاص را از نظر زیبایی به این نوع تابلو ها می بخشد.


بیشتر مطالعات کنید : تابلوسازی


تابلو تبلیغاتی ساخت تابلو تبلیغاتی مغازه تابلو تبلیغاتی جدید تابلوهای تبلیغاتی شهری

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم

یکی از انواع تابلو تبلیغاتی حروف برجسته پلاستیک سه بعدی می باشد، ساخت حروف برجسته پلاستیک سه بعدی در تابلوسازی آراز کاملا انحصاری بوده دیگر از روشهای سابق ازقبیل استفاده از المنت و یا حرارت مستقیم آتش جهت عملیات خم کاری استفاده نمی شود.  در تابلو سازی آراز ساخت حروف پلاستیک به وسیله دستگاههای طراحی شده که به سفارش مدیریت گروه در خارج از کشور طراحی ، ساخته و وارد شده   صورت می پذیرد.          

تابلو تبلیغاتی ساخت تابلو تبلیغاتی مغازه تابلو تبلیغاتی جدید تابلوهای تبلیغاتی شهری

                                                                                            

تابلوسازی آراز

جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش تابلو حروف برجسته استیل سه بعدی , حروف چلنیوم, تابلو کامپوزیت, تابلو پلکسی گلاس , نماسازی کامپوزیت , تابلو تری ویژن , تابلو فلکسی فیس و سایر تابلوهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت می توانید با شماره ۳۴۹۸۲۹۸-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

تماس بگیرید 09123498298